trening na urządzeniu EMS

JAK DUŻO SPALISZ KALORII Z TRENINGIEM EMS

Twoja waga od dłuższego czasu nie drgnie, ale najgorsze jest to, że sylwetka też się nie poprawia, a skórze brakuje jędrności i elastyczności?
Jedną z lepszych i skutecznych metod na pozbycie się zbędnych kilogramów jest trening, a połączenie go z elektrostymulacją mięśni, sprawia że całe ciało, pracuje na wysokich obrotach. Dzięki temu wydatek energetyczny, jest dużo wyższy, niż przy standardowym treningu.

JAK W 28 MINUT SPALIĆ DO 1200 KALORII

To ile w końcu można spalić kalorii, w czasie treningu EMS? To odwieczne pytanie, które towarzyszy większości osób, które przychodzą do Nas na pierwszy trening lub zastanawiają się, czy warto spróbować treningu metodą EMS.
Odpowiedź brzmi: to zależy 🙂

To zależy od różnych czynników, takich jak: intensywność wykonywanych ćwiczeń czy natężenia impulsu. Uznaje się, że w czasie jednej jednostki treningowej wykonywanej metodą elektrostymulacji mięśni spala się do 500 kalorii, a w całej dobie treningowej aż do 1200 kalorii.
A przypomnę, że trening trwa zaledwie 28 minut.

Fajnie, co?

Już po kilku jednostkach treningowych poczujesz, że metabolizm został podkręcony, zużywasz więcej energii i tym samym, spalasz więcej kalorii, niż do tej pory. Efektem tego jest, szybsze uczucie głodu i większe łaknienie, przy zachowaniu swojej dotychczasowej kaloryczności posiłków. Bardzo często, żeby jeszcze podkręcić metabolizm, przy tak intensywnym treningu, zwiększa się dotychczasową kaloryczność, aby Twój organizm miał stały dostęp do energii, by jak najszybciej ją spalać, a nie odkładać na później.

Czytaj także:  Bóle pleców

EMS JAKO SKUTECZNE NARZĘDZIE W ODCHDZANIU

Uznaje się, że trening EMS jest obecnie jedną z najskuteczniejszych metod wspomagających odchudzanie, przy jednoczesnym ujędrnianiu skóry i wzmacnianiu trudno dostępnych mięśni głębokich. Dotyczy to również trudno dostępnych mięśni tali i bioder. W czasie treningu wzmaga się aktywność enzymów, metabolizm i zużycie energii wzrasta.
Niemal wszystkie duże grupy mięśniowe w jednym czasie, pobudzane są do pracy i trenowane według indywidualnego programu ćwiczeń, dobieranego do każdego podopiecznego pod kątem jego możliwości fizycznych i ruchowych.

Zmaksymalizuj swoje efekty oszczędzając swój czas 🙂 Zrób coś dla siebie.

Kliknij aby ocenić
[Wszystkich: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz