cennik

tel. 505 869 837 | email: trening@xfit.com.pl

TRENING JEDNORAZOWY

Zapraszamy na trening z użyciem systemu Xfit. Oferujemy profesjonalne wsparcie trenera, porady dietetyczne oraz kontrolę postępów. 

W treningach wykorzystujemy nowe, innowacyjne, bezprzewodowe i suche stroje DRYFIT, które nie krępują ruchów, ale także zapewniają swobodę wykonywania ćwiczeń. 

200 zł

OFERTA SPECJALNA

Zapraszamy na trening z użyciem systemu Xfit. Oferujemy profesjonalne wsparcie trenera, porady dietetyczne, trening dostosowany do indywidualnych potrzeb, kontrolę postępów.

Udostępnij swoje zdjęcie z treningu na naszym Fanpage’u, a za 2 pierwsze treningi zapłacisz tylko 149zł.

149 zł

OFERTA SPECJALNA DLA PARY

Jeżeli nie jesteście pewni, czy EMS jest dla Was i chcecie wypróbować tą formę aktywności, czy przypadnie Wam do gustu, a dodatkowo nie boicie się aparatu, to ta oferta jest idealna dla Was 🙂

Udostępnijcie swoje zdjęcie z treningu na Naszych Social Mediach, a za pierwszy trening w parze zapłacicie łącznie tylko 220 zł

220 zł

PAKIETY

Częściej trenujesz, płacisz mniej za trening.

Wybierz pakiet najbardziej dopasowany do swoich potrzeb. Każdy pakiety ma inny termin ważności, liczony od dnia zakupu.

Staraj się przychodzić na trening na 10 min wcześniej przed umówioną godziną, weź obuwie zmienne, wymóg konieczny – legginsy i koszulka muszą być z bawełny oraz dobrze dopasowane.

Po opłaceniu pakietu skontaktujemy się z Tobą celem umówienia pasującego Ci terminu na trening w naszym studiu na ulicy Gwiaździstej.

4 TRENINGI
590 zł

147,5 zł

/ CENA ZA 1 TRENING
ważność 30 dni

Dla osób prowadzących aktywny tryb życia które chciałyby uzupełnić trening i wzmocnić mięśnie głębokie.

8 TENINGÓW

1080 zł

135 zł

/ CENA ZA 1 TRENING
ważność 30 dni

Optymalny pakiet dla osób chcących cieszyć się dobrym zdrowiem i wysportowaną sylwetką.

10 TRENINGÓW

1 300 zł

130 zł

/ CENA ZA 1 TRENING
ważność 40 dni

Dla osób oczekujących szybkich efektów potrzebujących osiągnąć w krótkim czasie spektakularne rezultaty.

12 TRENINGÓW +1

1 600 zł

123 zł

/ CENA ZA 1 TRENING
ważność 50 dni

Pakiet dla tych którzy chcą osiągnąć cel w wyjątkowo szybkim czasie. + 1 gratis

PAKIETY w parach

Teraz możliwe będzie trenowanie w parze, a co za tym idzie 2x więcej motywacji. 

Jeżeli jesteś osobą, która lubi współpracę, połączoną z małą dawką rywalizacji, trening w parze sprawi, że każdy z Was będzie dawał z siebie jeszcze więcej, by wypracować jak najlepsze wyniki!

Możesz na trening wyciągnąć swoją przyjaciółkę, kumpla, sąsiada, partnera, rodzeństwo czy rodziców. Wspólne treningi to okazja do większej motywacji, spędzenie aktywnie wolnego czasu i fajna zabawa. 

Uwierz, że w parze dasz z siebie jeszcze więcej! Karnety w parze aż o 20% taniej od treningu indywidualnego.

Zero długoterminowych umów, zero dodatkowych płatności za wejściówkę.

1 TRENING

150 zł
/ CENA ZA 1 TRENING

Trening pojedynczy – wystarczy 30 min. byś poczuł moc impulsu. Pojedynczy trening jest idealny dla pary, która chce spróbować i zobaczyć czym  jest trening „pod prądem”, zanim zdecyduje się na pakiet

 

 

 

 

 

4 TRENINGI
480 zł

120 zł

/ CENA ZA 1 TRENING
ważność 30 dni

Idealne rozwiązanie dla tych co chcą raz w tygodniu doładować się „prądem”, które wcześniej miały znikomą aktywność fizyczną i potrzebują się rozruszać by wejść w większą częstotliwość trenowania oraz dla osób, które traktują trening EMS, jako uzupełnienie swojej dotychczasowej aktywności.

8 TENINGÓW

840 zł

105 zł

/ CENA ZA 1 TRENING
ważność 30 dni

Idealny pakiet, dla osób o ograniczonym czasie, ponieważ treningi EMS są bardzo intensywne i skupiają się na aktywacji większej liczby mięśni w krótszym czasie niż tradycyjne treningi siłowe, a którym zależy na smukłej i wyrzeźbionej sylwetce oraz ujędrnieniu ciała

 

12 TRENINGÓW

1 200 zł

100 zł

/ CENA ZA 1 TRENING
ważność 45 dni

Pakiet ten dedykowany jest zarówno dla osób początkujących, które chcą rozpocząć swoją przygodę z treningiem EMS, jak i dla tych bardziej zaawansowanych oraz sportowców, którzy chcą wzmocnić swoją siłę i wytrzymałość oraz poprawić swoją sylwetkę i przy okazji pozbyć się zbędnych kilogramów

WAŻNE! 

Karnet dla jednej osoby, w cenie:

  • wypożyczenie stroju DRYFIT
  • konsultacja trenerska wraz z wywiadem medycznym i nt. stylu życia
  • analiza składu ciała- pomiary ciała

Wszystkie karnety są na czas określony. Niewykorzystane wejścia nie stanową podstawy do zwrotu pieniędzy ani wydłużenia karnetu.

CZŁONKOSTWO W XFIT

Jesteś zainteresowany dłuższym okresem członkostwa, a może prowadzisz firmę i chcesz zadbać o zdrowie oraz dobre samopoczucie swoich pracowników? Wykup członkostwo dla grup lub członkostwo długoterminowe na preferencyjnych warunkach finansowych!

karty xfit
Kliknij aby ocenić
[Wszystkich: 6 Średnia: 5]