Trening EMS w parze Wrocław

tel. 505 869 837 | email: trening@xfit.com.pl

Trening EMS w parze, to przede wszystkim podwójna motywacja do działania i zadbania o siebie niezależnie, czy ćwiczysz z drugą połówką, czy z kumpelą lub kolegą. Trenowanie we dwoje, to rewelacyjny sposób także na spędzanie aktywnie czasu przy odrobinie zdrowej i sportowej rywalizacji, to świetna zabawa, a także wspólne wspieranie się w swoich słabościach, co przekłada się na lepsze efekty.

Trening EMS w parze

Czy zastanawiałeś się, jak trening EMS w parze może wpłynąć na Wasze relacje w związku? Wiesz, że trenowanie w parze niesie ze sobą wiele korzyści, nie tylko tych zdrowotnych, ale także wzmacniania i budowania wzajemnej relacji.

Nawet jeżeli oboje dopiero stawiacie pierwsze kroki w aktywności fizycznej, a tym bardziej w treningu EMS, Naszym zadaniem będzie pokazanie wam jak fajnie można spędzić aktywnie czas razem, jednocześnie ucząc się techniki i wariacji różnych ćwiczeń, poprzez ich skalowanie. Czego efektem będzie, lepsza postawa Waszego ciała, lepsze czucie mięśniowe, lepsza kondycja i wydolność, a także Wasza sylwetka zyska lepsze proporcje i większą masę mięśniową, co przełoży się na większe spalanie kalorii, czego efektem jest szybsza utrata tkanki tłuszczowej. Trening w parze uczy Was również współpracy, nie poddawania się i wychodzenia dużo szybciej z własnej strefy komfortu, co nie tylko przekłada się na budowanie wzajemnego zaufania i zrozumienia, ale nie pozwala drugiej osobie się poddać i odpuścić, gdy jest ciężko.

Zalety treningu EMS w parze:

  • rewelacyjna okazja do produktywnego i aktywnego spędzenia czasu z drugą połówką lub znajomym
  • dwa razy więcej motywacji połączonej z odrobiną sportowej rywalizacji
  • ćwiczenia dostosowane do każdej osoby w parze, według jej celów
  • maksymalizacja wyników w krótkim czasie, trening EMS trwa niespełna 30 min
  • świetna, przyjazna atmosfera w kameralnym studio w centrum Wrocławia

Trening EMS w parach we Wrocławiu gwarantuje tę samą efektywność co trening jeden na jeden, przy czym koszt inwestycji za jednostkę treningową na osobę jest dużo niższy.

Kliknij aby ocenić
[Wszystkich: 1 Średnia: 5]