trenerzy

tel. 505 869 837 | email: trening@xfit.com.pl

MAM NA IMIĘ JUSTYNA

Jestem właścicielem studia i trenerem personalnym.

Jestem pasjonatem sportu i zdrowego stylu życia. Od zawsze szeroko rozumiana aktywność fizyczna stanowiła ważny element w moim życiu. Jako dzieciak trenowałam przez 8 lat piłkę ręczną. Obecnie trenuję i uwielbiam trening siłowy (wolne ciężary), crossfit, kickboxing oraz EMS. Uwielbiam też zabawy z kettlami.

Trenerem personalnym jestem od 2014 roku. Specjalizuję się w treningu EMS, treningu siłowym, kulturystycznym i funkcjonalnym. Jestem jednym z pierwszych trenerów EMS w Polsce. Treningiem EMS zajmuję się od 2015 roku.

Moją misją i celem jest zarażanie ludzi pozytywną energią, zmiana nawyków żywieniowych i tym samym poprawa komfortu życia i funkcjonowania w życiu codziennym. Pokazanie, że zdrowy styl życia, to nie katowanie się „dietą”, tylko życie w zgodzie z sobą.

Sama choruję na cukrzycę typu 1 i dzięki temu, że wiele rzeczy przetestowałam na sobie i dzięki temu zdobyłam i nadal zdobywam wiedzę, na temat funkcjonowania ludzkiego organizmu i tym samym jestem w stanie lepiej Tobie pomóc.

Jestem po licznych szkoleniach z dietetyki i suplementacji oraz dietoterapii u takich ekspertów jak Kuba Mauricz, czy Paulina Ihnatowicz. Cały czas szkolę się by jeszcze lepiej Wam pomagać.

Przychodząc do mnie na trening, masz pewność, że Cię wysłucham i wspólnie dobierzemy kierunek by uzyskać wyznaczony cel. Dbam o Twoją poprawną technikę i motywację. Ćwiczenia dobieram indywidualnie uwzględniając Twoje cele, ograniczenia, sprawność fizyczną oraz kontuzje.

Trenując ze mną, masz pewność, że trening odbywa się w luźnej i przyjaznej atmosferze. Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu zarówno w treningu tradycyjnym, jak i EMS oraz dietoterapii, możesz szybciej i w bezpieczny sposób osiągnąć swój cel. A przede wszystkim zmienić nastawienie i myślenie o sobie.

Justyna Zdanowicz xfit Wrocław
Karolina Wasztyl

Nazywam się Karolina Wasztyl

Jestem legitymowanym instruktorem sportu o specjalności kulturystyka, trenerem personalnym oraz trenerem EMS. Ukończyłam również różne szkolenia pod kątem treningowym i  mam zamiar dalej to robić, bo daje mi to ogromną motywacje do działania.

Uwielbiam dźwigać ciężary na siłowni, relaksować się wykonując cardio i oczyszczać umysł robiąc treningi interwałowe/crossfit, gdyż to pozytywne zmęczenie nie dopuszcza negatywnych myśli.

Według mnie bardzo ważna jest świadomości tego co się robi w każdym aspekcie. Odnosząc się do sportu oraz żywienia nie może być to przymus, lecz czysta przyjemność i zadowolenie, które chcę przekazać innym. Praca z drugim człowiek daje mi wielką radość.

Kliknij aby ocenić
[Wszystkich: 3 Średnia: 5]