trenerzy

tel. 505 869 837 | email: trening@xfit.com.pl

MAM NA IMIĘ JUSTYNA

Jestem właścicielem studia i trenerem personalnym.

Jestem pasjonatem sportu i zdrowego stylu życia. Od zawsze szeroko rozumiana aktywność fizyczna stanowiła ważny element w moim życiu. Jako dzieciak trenowałam przez 8 lat piłkę ręczną. Obecnie trenuję i uwielbiam trening siłowy (wolne ciężary), crossfit, kickboxing oraz EMS. Uwielbiam też zabawy z kettlami.

Trenerem personalnym jestem od 2014 roku. Specjalizuję się w treningu EMS, treningu siłowym, kulturystycznym i funkcjonalnym. Jestem jednym z pierwszych trenerów EMS w Polsce. Treningiem EMS zajmuję się od 2015 roku.

Moją misją i celem jest zarażanie ludzi pozytywną energią, zmiana nawyków żywieniowych i tym samym poprawa komfortu życia i funkcjonowania w życiu codziennym. Pokazanie, że zdrowy styl życia, to nie katowanie się „dietą”, tylko życie w zgodzie z sobą.

Sama choruję na cukrzycę typu 1 i dzięki temu, że wiele rzeczy przetestowałam na sobie i dzięki temu zdobyłam i nadal zdobywam wiedzę, na temat funkcjonowania ludzkiego organizmu i tym samym jestem w stanie lepiej Tobie pomóc.

Jestem po licznych szkoleniach z dietetyki i suplementacji oraz dietoterapii u takich ekspertów jak Kuba Mauricz, czy Paulina Ihnatowicz. Cały czas szkolę się by jeszcze lepiej Wam pomagać.

Przychodząc do mnie na trening, masz pewność, że Cię wysłucham i wspólnie dobierzemy kierunek by uzyskać wyznaczony cel. Dbam o Twoją poprawną technikę i motywację. Ćwiczenia dobieram indywidualnie uwzględniając Twoje cele, ograniczenia, sprawność fizyczną oraz kontuzje.

Trenując ze mną, masz pewność, że trening odbywa się w luźnej i przyjaznej atmosferze. Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu zarówno w treningu tradycyjnym, jak i EMS oraz dietoterapii, możesz szybciej i w bezpieczny sposób osiągnąć swój cel. A przede wszystkim zmienić nastawienie i myślenie o sobie.

Nazywam się Viviana Homan

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, a praca z moimi podopiecznymi jest dla mnie niezwykle satysfakcjonującym zajęciem.

Od dawna pasjonuję się szeroko pojętym wysiłkiem fizycznym i od zawsze wiedziałam, że zostaniemy przyjaciółmi na długie lata. Swoją przygodę sportową rozpoczęłam jako dziecko trenując pływanie, nieco później kontynuując ją na korcie tenisowym. Jednak największą radość odnalazłam na siłowni, która zmotywowała mnie do wzięcia udziału w Ogólnopolskich Debiutach w Trójboju siłowym🏋🏼‍♀️

Obecnie specjalizuje się przede wszystkim w treningu siłowym, funkcjonalnym i zdrowotnym oraz treningach EMS, a aby nieustannie zgłębiać swoją wiedzę, oprócz szkoleń dotyczących treningu siłowego i funkcjonalnego, ukończyłam również kursy z zakresu dietetyki oraz diagnostyki funkcjonalnej 🤓

Podczas współpracy stawiam głównie na indywidualne podejście, techniczne wykonywanie ćwiczeń, wypracowanie świadomości własnego ciała i osiągnięcie wyznaczonego celu. Chętnie pomagam zmienić negatywne nastawienie do wysiłku fizycznego w motywację i zapał do ciągłego doskonalenia swojego samopoczucia i sylwetki