Trening personalny z użyciem elektrostymulacji mięśni

Trening personalny

Dlaczego tradycyjny trening jest nieefektywny?

Aby uzyskać efekty stosując trening tradycyjny konieczne jest 3-5 sesji treningowych w tygodniu po 1,5 godziny. W dzisiejszych czasach przy nawale obowiązków takich jak praca, dom, opieka nad dziećmi nawet wyjątkowo zmotywowane osoby często przerywają ćwiczenia, nie dysponując wystarczającą ilością czasu. Jeżeli do tego dodamy okazjonalnie występujące kontuzje okazuje się, iż trening tradycyjny staje się wyjątkowo nieefektywną formą treningu.

porównanie treningu ems oraz tradycyjnego

Dlaczego trening z elektrostymulacją jest tak skuteczny?

Trening personalny z użyciem elektrostymulacji mięśni to obecnie najefektywniejsza forma realizacji celów treningowych.  Cały trening zajmuje zaledwie trzydzieści minut, przy czym do uzyskania widocznych efektów wystarczą dwie sesje treningowe w tygodniu. Trening EMS pozwala na dostosowanie siły napięcia mięśnia do indywidualnych możliwości trenującego, przy jednoczesnej ochronie stawów. Tego typu trening pozwala na maksymalnie efektowane wykorzystanie czasu. Trening jest bezpieczny, gdyż trener stale nadzoruje, kontroluje i koryguje ćwiczącego. Jednocześnie trener stale dopasowuje rodzaj ćwiczeń i ich intensywność do zmieniającej się kondycji ćwiczącego. Osiągnięcie lepszych efektów w zdecydowanie krótszym czasie, jest możliwe dzięki wykorzystaniu impulsy elektrycznego przy jednoczesnym zachowaniu poprawności techniki wykonywanego treningu. W trakcie kolejnych zajęć indywidualnie dopasowywana jest intensywność treningu oraz rodzaj ćwiczeń, przez co stale stymulowany jest układ mięśniowy, nerwowy oraz krążeniowo – oddechowy. Połączenie wiedzy trenera personalnego oraz elektrostymulacji mięśni, wpływa na spektakularne zwiększenie efektów treningowych.

 

 

Dlaczego warto mieć trenera personalnego przy elektrostymulacji mięśni?

  • Trener dba o bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń oraz motywuje do wysiłku;
  • Czuwając nad poprawnością i skutecznością wykonywanych ćwiczeń, trener eliminuje błędy;
  • Trener osobisty zajmuje się dostosowaniem planu treningowego nie tylko do Twoich oczekiwań, ale również możliwości zdrowotnych i kondycyjnych organizmu;
  • Trener sprawia, że podejmowanie aktywności fizycznej, jest przyjemną formą spędzania wolnego czasu; 
  • Trener czuwa aby maksymalnie wykorzystać każdą sekundę Twojego cennego czasu;
  • Trener służy Ci swoją wiedzą dotyczącą ćwiczeń, odżywiania oraz sposobów spędzania czasu w aktywny sposób;
  • Trener wychwytuje elementy będące o Twoją najsłabszą stroną, skupiając się na tym, na czym najbardziej Ci zależy;
  • Trener staje się Twoim przyjacielem, ale jednocześnie katem i tyranem :)
  • Wymyślając ciągle coś nowego, trener dba aby treningi nie były monotonne.

Rezerwuj termin