Problemy z nadwagą

Trening wyszczuplający

Wymarzona figura w zasięgu ręki!

Trening EMS zaczyna się tam, gdzie tradycyjne metody się kończą. Niemal wszystkie duże grupy mięśniowe są jednocześnie pobudzane i trenowane według indywidualnego programu dozowania ćwiczeń, dotyczy to nawet trudno dostępnych mięśni talii i bioder! Wzmaga się aktywność enzymów i metabolizm i wzrasta zużycie energii. Muskulatura ulega rozbudowaniu, zbędny tłuszcz zamieniany jest w energię i spalany – efekt ten utrzymuje się przez wiele godzin po treningu! W wyniku tego następuje skuteczne i trwałe wymodelowanie sylwetki poprzez budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Efekty już po jednym miesiącu.

Silne skurcze mięśni stymulują wytwarzanie kolagenu i ukrwienie skóry, co na dłuższą metę zwiększa zużycie energii. Pozytywne skutki to spadek masy, ograniczenie tkanki tłuszczowej i przyspieszony metabolizm. Nieefektowne wałeczki tłuszczu w talii i na biodrach zostają skutecznie zniwelowane. Mięśnie stają się widoczne i wyrzeźbione. Cellulit można zwalczać i zapobiegać mu do pewnego wieku.

 

 

Trać na wadze z każdym treningiem.

Wąska talia, wyraźnie zarysowane mięśnie, czy ograniczenie tkanki tłuszczowej – to potwierdzone efekty treningu EMS*:

  • 87% badanych potwierdza widoczne efekty w kształtowaniu ciała i zaczyna postrzegać swoje ciało znacznie lepiej. Według 89% ankietowanych skóra jest ujędrniona i napięta.
  • Po 6 treningach EMS zawartość tkanki tłuszczowej została zmniejszona o 4%. Kobiety straciły średnio 1,5 cm w talii i biodrach.
  • Mężczyźni zmniejszyli obwód brzucha nawet o 2,3 cm, jednocześnie rozbudowując mięśnie nóg, ramion i klatki piersiowej o 1-2 cm.
  • Po 13 tygodniach treningów osoby z nadwagą straciły średnio 3,5 kg, 9% tkanki tłuszczowej oraz 6,5 cm w obwodzie talii, 2 cm w ramionach.
  • Osoby po 65 roku życia straciły 6,8% tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, nawet przy niskiej intensywności 30-minutowego treningu wykonywanego co pięć dni.

Rezerwuj termin

 

*Źródło: Badania przeprowadzone przez Uniwersytet w Bayreuth (Boeckh-Behrens/Vatter 2003, Boeckh-Behrens/Walz/Niewöhner 2003, Boeckh-Behrens/Sebelefsky/Grützmacher 2002, Boeckh-Behrens/Stötzel/Benner 2003, Boeckh-Behrens/Treu 2002), badania przeprowadzone przez Uniwersytet Friedricha Alexandra w Erlangen- Norymberga (Kemmler/Birlauf/von Stengel 2009), badania własne